درباره ما

خدمات موسسه مهاجرتی راهی

ویزای کاری
کشورهایی مثل کانادا و استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی برای بهبود شرایط اقتصادی و فضای کسب و کار خود نیازمند نیروی کار متخصص و با مهارت هستند اما با توجه به کمبود جمعیت جوان با مشکل تامین نیروی کار مواجه هستند. این کشورها در قالب برنامه‌های دولتی و ایالتی متنوعی به جذب نیروی کار خارجی و صدور ویزای کار می‌پردازند. دریافت هر یک از انواع ویزاهای کاری شرایط و نیازمندی‌های خاص خود را دارد.
موفقیت در اخذ اقامت کاری نیاز به آشنایی با آخرین برنامه‌های مهاجرتی و قوانین و سیاستهای حاکم بر روند صدور ویزاهای کاری دارد. کارشناسان راهی توانایی دارند تا با توجه به تجربیات و تخصص‌های هر شخص مشاوره موثری در جهت افزایش احتمال موفقیت ارائه داده و در روند تکمیل مهارتها و رزومه متقاضیان مشارکت کنند.

ویزاهای استارتاپ
یکی از روش‌های مهاجرت برای افرادی که ایده خلاقانه‌ای برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوین دارند اخذ ویزای استارتاپ است. کشورهای متعددی از ورود افراد خلاق و ایده‌پرداز به کشور خود استقبال می‌کنند و مزایا و حمایتهای ویژه‌ای را برای تسهیل و تسریع روند اجرای طرح‌های استارتاپی در نظر می‌گیرند.
موفقیت در دریافت این نوع ویزا و موفقیت در جذب سرمایه نیازمند رعایت ضوابط و استانداردهای حرفه‌ای خاصی و تهیه مستندات و مدارک فراوانی است. کارشناسان مهاجرتی راهی با همکاری و همراهی متقاضی در تمامی مراحل تهیه طرح استارتاپی در کنار متقاضی خواهند بود.

مهاجرت تحصیلی
بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان کشورمان علاقمند به تحصیل در دانشگاههای معتبر دنیا هستند. برای مهاجرت تحصیلی باید ابتدا از یک دانشگاه معتبر پذیرش دریافت کرد و سپس با توجه به این پذیرش تحصیلی از سفارتخانه کشور مقصد ویزای تحصیلی دریافت کرد. برای موفقیت در این مسیر رعایت عوامل متعددی ضروری است مثل انتخاب دانشگاه معتبر و رشته تحصیلی مناسب و آماده‌سازی پروپوزال تحقیقاتی و تهیه انگیزه‌نامه و رزومه. کارشناسان مهاجرتی راهی تجربه و تخصص لازم برای کمک به متقاضی در فرایند اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی دارند.

ویزای سرمایه‌گذاری
یکی از روش‌های مهاجرت اقدام به سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی است. کشورهای مختلف شرایط متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در کشور خود دارند. کارشناسان راهی می‌توانند شما را در انتخاب مناسبترین کشور، بهترین و ایمنترین شیوه سرمایه‌گذاری و راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های دریافت ویزای سرمایه‌گذاری یاری کنند.

چگونه از خدمات راهی استفاده کنیم؟

اگر قصد مهاجرت دارید توصیه می‌کنیم ابتدا شماره تماس خود را در صفحه درخواست مشاوره رایگان وارد کنید. کارشناس مهاجرتی ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پرونده‌ای برای شما ایجاد می‌کند تا به یک تحلیل کلی در مورد امکان مهاجرت شما برسد و بر این اساس در مورد هزینه‌هایی که باید برای طی فرایند مهاجرت انجام دهید به شما اطلاعات می‌دهد. مشاوره‌های اولیه به صورت رایگان است و در صورتی که نیاز به جلسه مشاوره تخصصی تلفنی یا حضوری بود، زمان‌بندی برگزاری جلسه به اطلاع شما می‌رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

  شبکه مهاجرتی راهی انواع خدمات مربوط به اخذ ویزا و اقامت کشورهای خارجی را به شما ارائه می‌دهد.

  نشانی
  تلفن

  09127313858

  ایمیل

  [email protected]

  با ما تماس بگیرید